Pleťové oleje

24.10.2022

* Pleťový olej NEBE

Složení: meruňkový olej, mokřadkový olej, mandlový olej, EO benzoe absolue, EO santal, EO ylang-ylang


Mokřadkový olej hydratuje pleť a udržuje pleť pružnou. Meruňkový olej regeneruje a hydratuje pleť, udržuje pleť vláčnou a bez nepříjemného pnutí. Mandlový olej zklidňuje, zvlhčuje a zvláčňuje pokožku. EO benzoe působí antidepresivně, uvolňuje při nervovém napětí a stresu, je protizánětlivý a antiseptický, uvolňuje a odstraňuje hlen, je vhodný k léčbě dýchacích cest, napomáhá hojení ran. EO santal je protiinfekční, antidepresivní, uvolňuje a harmonizuje. Působí proti podrážděnosti, frustraci, napětí. EO ylang-ylang působí antisepticky, protikřečově, sedativně, protistresově a antidepresivně. Ylang-ylang harmonizuje, podporuje smyslnost, je to afrodiziakum.


30ml - 350,- Kč 

---


* Pleťový olej KRÁSKA

Složení: jojobový olej, šípkový olej, EO geránium, levandule, pačule

Směs šípkového oleje, který pleť hydratuje a hojí a je účinný proti vráskám, a jojobového oleje, který pleť regeneruje, ošetřuje a chrání. A do toho jsou přidané éterické oleje geránium, levandule a pačule... Geránium božsky voní, nese ženskou energii, podporuje kreativitu, je protizánětlivé, stimuluje játra, působí proti hormonálním výkyvům, je to afrodisiakum, ... Levandule hojí (akné, ekzém, ...), působí na bolest hlavy a migrény, na revmatické a svalové bolesti, zmírňuje menstruační bolesti, působí na ledviny, ... Pačule stimuluje a regeneruje tkáň, působí na akné, na ekzém, je antibakteriální a protizánětlivá, uvolňuje napětí, je antidepresivní, podporuje koncentraci a meditaci,...

30ml - 290,-Kč

---


* Pleťový olej POHODA

Složení: mokřadkový olej, meruňkový olej, EO palmorůžová, pomeranč, levandule, citron

Mokřadkový olej zvláčňuje a vyživuje pokožku, dodává jí hydrataci. Meruňkový olej regeneruje a hydratuje pleť, udržuje pleť vláčnou a bez nepříjemného pnutí. Palmorůžová podporuje regeneraci pokožky, pomáhá v klimakteriu a má zchlazující účinky. Svěží pomeranč ulevuje při neklidu a úzkosti, dodává radost a harmonizuje zažívání. Levandule hojí (akné, ekzém, ...), působí na bolest hlavy a migrény, na revmatické a svalové bolesti, zmírňuje menstruační bolesti, působí na ledviny, ... Citron pročišťuje, stimuluje lymfatický systém a osvěžuje.

Pozn.: po použití nevystavujte pokožku přímému slunci ani soláriu alespoň 12 hodin.

30ml - 230,-Kč