Parfémek 01

06.03.2022

První olejový parfémek... Krásná ženská květinová exotická vůně...


Složení: jojobový olej, EO frandžipánie, EO neroli, EO ylang-ylang, EO limetka


EO franžipánie (Plumeria alba L.) má exotické květinové aroma se sladkými medovými a ovocnými tóny. Tento EO uvolňuje přebytečné napětí, zmírňuje strach a úzkosti, přináší pohodu a pomáhá při nespavosti, podporuje kreativitu. Působí protizánětlivě a antisepticky, zchlazuje stavy vnitřní horkosti, posiluje rozmnožovací systém, ulevuje při potížích v klimakteriu. EO pomáhá při meditaci a prohlubuje individuální spojení s vlastními rodovými kořeny a lidstvem jako celkem.

EO neroli - pomerančový květ (Citrus aurantium var. amara) má svěží květinovou vůni s trochou hořkosti. EO neroli je jeden z nejúčinnějších olejů na zklidnění a proti depresi, ulevuje při náladovosti, nervovém vypětí nebo melancholii. Pomáhá při arytmii, palpitacích, nočním pocení, vysokém tlaku.  

EO ylang-ylang (Cananga odorata var. genuina) má intenzivní sladkou květinovou vůni. Působí antisepticky, protikřečově, sedativně, protistresově a antidepresivně. Ylang-ylang harmonizuje, podporuje smyslnost, je to afrodiziakum. 

EO limetka (Citrus aurantifolia) má intenzivní svěží lehce nasládlé aroma. EO působí protivirově, antisepticky a antibakteriálně, pročišťuje organismus a rozpouští usazeniny. Pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci. 


roll-on 10ml - 350,- Kč

Parfémek je v krásném roll-onku s bambusovým víčkem, naplněný zlomky růženínu a je uložený v růžovém pytlíčku.

(Pouze 3 kusy.)