Otevíráme 3.12.!!!

29.11.2020

Milé klientky, milí klienti,

od čtvrtka 3.12. je konečně možné otevřít studio a já jsem za to velmi vděčná!! Ani nevíte, jak se na vás a na svoji "práci" těším!!

Informace k masážím:

  • Postupně vám všem zavolám nebo napíšu a najdeme termíny. Pokud se nemůžete dočkat, klidně mi zavolejte sami ;-)
  • Stále platí, že do studia (i celé budovy) je třeba vstupovat v roušce a po vstupu do studia je nutná dezinfekce rukou. (Desinfekce je vám k dispozici u vstupu do studia i na toaletě. Na toaletě je vám k dispozici také antibakteriální mýdlo a jednorázové ručníky.)
  • Pokud máte teplotu vyšší než 37 stupňů Celsia nebo jiné příznaky Covid19 nebo jiného onemocnění, tak není možno služeb studia využít.
  • Před každou klientkou/ každým klientem je provedena dezinfekce ploch s virucidním účinkem. Minimálně 1x denně je provedena dezinfekce podlahy studia.


Informace k lekcím: 

  • Skupinové i individuální lekce jsou od 3.12. také povolené, ale!!! Omezený počet cvičících klientů (pro naše malé studio to jsou 3 osoby) je jedna věc... Ale cvičení v rouškách je věc druhá a za mě věc nesmyslná!!! V tuto chvíli jsou roušky na lekcích opravdu povinné i během cvičení... Česká komora fitness se pro nás snaží vyjednat zrušení roušek při pohybových aktivitách, tak jí i sobě držme palce... Proto zatím lekce do rezervačního systému nevypisuji... Věřím, že se toto nesmyslné nařízení zruší co nejdříve a pak hned vypíšu lekce do rezervačního systému... Zatím nám tedy zbývá akorát cvičit doma a nebo se dál flákat... :-D