Cvičíme i v karanténě

19.03.2020

Zdravím vás z Fitcatu,

teda vlastně z domu. Ve Fitcatu jsem byla včera vyvětrat a zalít kytky... A jak jsem si tam tak byla, uvědomila jsem si, že tyhle cvičební "prázdniny" se nám asi trochu protáhnou...

Uvědomila jsem si, jak mi to chybí... Práce, kterou miluju... Jak moc mi chybíte vy... Jako jednotlivci i jako skupina... Chybí mi ta naše společná energie... A jooo, chybí mi i to vaše občasný remcání ;-)

Dneska to bylo poprvé, co jsem se přiměla ke cvičení doma... Ano, se cvičením doma mám problém... A co si budeme povídat, většina z vás taky =D A víte co? Ten pocit po cvičení je skvělej!! Ale to víme všichni... A pak taky je skvělý dělat něco pro své tělo. Cvičení posiluje nejen svaly, dech a psychiku, ale i imunitu... A to se (nejen) teď hodí ;-) A jestli je tohle ještě stále malá motivace, tak si představte, jakou budete mít kondici, až se za měsíc (snad) vrátíte zpět na podložku =D

Pojďme se hýbat společně!! I doma... Pojďme na dálku rozproudit tu kolektivní energii, která proudí na lekcích!!!


Moje představa je zhruba taková:

1/ Pokud budete mít zájem o společný pohyb, napište email, že se hlásíte a připište do toho mailu své telefonní číslo. Hlavní info a podpora vám bude chodit jako sms (to mi přijde nejrychlejší).

2/Impuls k cvičení vám přijde každý den. Jeden den plánuji jógu a druhý den nějaké posilování a/nebo kardio. (Pokud třeba nebudete chtít posilovat, můžete si zopakovat jógu z předchozího dne nebo naopak.) Lekce budu připravovat cca na 20-30 minut max a bude na vás, kolik si dáte opakování a jestli budete cvičit 20 minut nebo 60 minut. I málo je lepší než nic ;-) Základní instrukce k lekcím budete dostávat smskou vždy ten den ráno a bude na vás, kdy během dne si zacvičíte. Lekce budou připravené z toho, co znáte. Pokud bude k něčemu potřeba podrobnější popis, bude na webu nebo v mailu (a to se dozvíte také v té sms)... Žádná videa zatím nechystám. Toho je plný internet a já bych se děsně styděla =D Ale nikdy neříkej nikdy... ;-)

3/ A vaším úkolem bude "jen" - CVIČIT!!! A pak budete mít ještě jeden úkol ;-) Vždy, když odcvičíte, pošlete mi sms nebo mail, že máte pro tento den hotovo ;-) A anoooo, budu vám dělat čárky, jak jste poctivé =D Pokud budete chtít přidat nějakou zpětnou vazbu, budu ráda... Ale samozřejmě je jen na vás, jak často budete chtít cvičit ;-)

Mým cílem není vás prudit!! Mým cílem je vzájemná podpora a motivace k zdravému pohybu!! 

Já už mám pro dnešek odcvičeno. Dala jsem si lehké posilko na cca 20 minut... Kdo budete chtít, pište! Pošlu vám to a můžete začít už dnes ;-)

Jinak přidat se může kdokoliv a kdykoliv!! Pokud víte o někom, kdo by se rád přidal, klidně mu mail přepošlete.

Těším se na to!!

Mějte krásné dny!!

Zdraví
Lenka Marčíková